Reklamy świąteczne, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 4 min. czytania
 0
 1
 4 grudnia 2015
fot. pixabay.com

Coraz bliżej święta! Coraz bliżej święta! Tak, rozpoczęła się świąteczna zawierucha. Także ta w mediach. Masz dosyć sztampowych reklam z bombkami w tle? Zobacz poniższe propozycje. Nie raz łezka się w oku zakręci.

Gwiezdne baterie

„Gwiezdne wojny” królują nie tylko w kinie. Firma „Duracell” także pokusiła się o dodanie świecących mieczy do swojej reklamy. Tak rozpoczęty świąteczny poranek zwiastuje dobry dzień!

Alicja w krainie świąt

Nawiązania do znanych bajek nie wychodzą z mody. Marka „Marks and Spencer” na tapetę wzięła „Alicję w krainie czarów” i stworzyła iście magiczną kombinację.

Podążaj za bajką

I kolejny popis „Marks and Spencer”. Magia, gusła, wróżki i trochę brokatu. No i ciekawe stylizacje w tle.

Alkoholowy balet

Reklama alkoholu podana widzom w formie tanecznej? Tak, czemu nie! „Baileys” stworzył prawdziwe dzieło sztuki baletowej. Jak widać czasem warto odchodzić od standardów reklamowych.

Podaruj radość w te święta

Święta bez coca-coli? No way! Urocze Mikołaje i ludzie pełni dobroci to to, co proponuje nam „christmasowa” marka. Ta reklama sprawia, że chcemy stać się lepszymi ludźmi.

Z daleka od domu

Wielu ludzi pracuje z dala od domu i na święta nie może być ze swoją rodziną. Życzenia za pośrednictwem tableta czy telefonu? Dla niektórych to jedyne rozwiązanie.

Długie oczekiwanie

Mały chłopiec, który przez cały rok czeka na Gwiazdkę. Czemu? Odpowiedź znajdziecie na końcu filmiku. Czasem i od najmłodszych można się czegoś nauczyć ;).

Stary człowiek i... święta

Kolejny obraz samotnie spędzanych świąt. Korporacja „EDEKA” postarała się jednak, żeby tym razem ta historia miała dobre zakończenie.

Podróż

Okazuję się, że można się wzruszyć, oglądając historie miłości dwóch... bałwanów. Serio! John Lewis stworzył przepiękną historię o przeciwnościach losu i najlepszym prezencie pod choinkę.

Udostępnij na  (1)Skomentuj