Wiktoria Nestoruk
Wiktoria Nestoruk
adept  • 

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

Miłość aż po grób. O związku z herą

 4 min. czytania
14 października 2015

Nie czytałabym tego opowiadania rano. Wieczorem też nie. Ani w południe, ani na podwieczorek. Nie do obiadu, nie do kolacji, nie na lunch. Na śniadanie też nie. Przeczytałabym to o 00:51. Dlaczego? Więcej opowie Wam On.

Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś

 4 min. czytania
13 października 2015

Rzecz tak prosta, a tak trudna do odgadnięcia. Okrągła, prostokątna, opływowa, a nawet w kształcie arbuza – skrywa tyle tajemnic o każdej kobiecie. O jej charakterze, usposobieniu, zwyczajach, wadach i zaletach. Jakie sa najważniejsze typy torebek, a co za tym idzie – ich właścicielek?

Przebudzenie po latach – jak zostałem kobietą

 2 min. czytania
2 października 2015

Zaczęło się niewinnie. Żona poprosiła go, żeby pozował do jej obrazów jako kobieta. Zgodził się i popołudnia spędzał w pończochach, pantoflach i krynolinie. Pewnego dnia Einar Wegener spojrzał w lustro i zobaczył... Lili.

Kultura na grubej gumie, czyli 106 lat historii Conversów

 3 min. czytania
24 września 2015

Plac Wilsona. Wsiadam do metra i potykam się o własną sznurówkę. Nie zamierzam stracić zębów, więc schylam się i poprawiam trampki. Wtedy mimochodem zauważam, jakie buty mają na sobie moi sąsiedzi z wagonu. CONVERSY. Wszędzie, na każdej stopie! Różnią się tylko kolorem, kształtem, stopniem znoszenia. Czy to nadal tylko moda, czy już klasyk?