Konkurs na największego psychopatę

adept

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

 2 min. czytania
 0
 17
 31 października 2015
Fot. Flickr
Jednym zdaniem: Todayowy ranking: przekonajcie się kto zdobędzie tytuł największego psychopaty.

Witam Państwa w ten cudowny październikowy wieczór! Dziś, specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie i wybory na największego psychopatę wszech czasów! Mamy sześcioro kandydatów, a o to wyniki! Zacznijmy od miejsca szóstego! Proszę, bez oklasków... proszę je zostawić dla naszego zwycięzcy!

6. Thug Behram

Żył w Indiach na przełomie XVIII i XIX wieku. Był przywoódcą hinduskiej sekty, która dokonywała rytualnych mordów na ludziach. Na swoim koncie ma 930 zabójstw. Mordował na cześć i chwałę bogini Kali. Swoje ofiary wykańczał, dusząc je kawałkiem materiału. Został skazany na śmierć.

5. Henry Lee Lucas i Ottis Toole

Para morderców z Teksasu. Poznali się w latach 70. i razem zabili ok. 200 osób. Mordowali autostopowiczów. Proponowali im podwiezienie, a na końcu brutalnie katowali. Mordowali kobiety, dzieci, ale i kierowców. Zwłoki gwałcili, czasami też jedli. Złapano ich i początkowo skazano na karę śmierci – jeden zmarł w więzieniu, drugi dostał dożywocie.

4. Gilles de Rais

Urodzony we Francji w XV wieku. Był arystokratą, który w wolnym czasie gwałcił i mordował. Zabił od 80 do 200 osób, dokładna liczba nie jest znana. Zabijał głownie chłopców o niebieskich oczach i blond włosach. Zwabiał ofiary do swojej rezydencji, gwałcił i torturował. Kiedy ofiara była „niegrzeczna”, masturbował się przy niej. Został skazany na śmierć i stracony.

3. Peter Kurten

Pierwszą dziewczynkę zabił w 1913 roku. Znaleziono ją z rozciętą szyją i pochwą, czterokrotnie zgwałconą. Następne ofiary ginęły podobnie, często przez odcięcie głowy na żywca. Później szybko je gwałcono, póki ciało było jeszcze ciepłe. Zabójca został skazany na karę śmierci w 1931 roku. Ścięto mu głowę.

2. Hrabina Elżbieta Batory

Jedyna kobieta w rankingu. Kobieta – wampirzyca. Była bardzo wykształcona. Lubiła torturować swoje służki, gdy te miały przerwę w pracy. Wbijała im szpilki w paznokcie, usta oraz oczy.Cięła nożyczkami ich pachy, wypędzała na mróz, rozszarpywała ciało. Lubiła się kąpać w spuszczonej krwi z ich ciał. Dla urody.

And the winner is...

1. Ed Gein

Działał w latach 40. i 50. Gdy policja znalazła go na jego farmie, zastała tam niekonwencjonalne meble i smakołyki do jedzenia! Cztery czaszki jako ozdoby łóżka Eda, abażury lamp z ludzkiej skóry, naczynia wykonane z czaszek, ludzkie serce na patelni i pudełko z kobiecymi genitaliami. Nasz zwycięzca był chory psychicznie, dlatego nie został osadzony w więzieniu. Posądzono go o 50 morderstw, ale udowodniono mu tylko dwa. Zmarł w szpitalu. Nie zdobył sławy – jego grób kilkukrotnie zdewastowano.

No cóż, no i wygrał Eddie, gorące brawo dla niego i innych kandydatów... Dziękuję Państwu za udział w finale naszego konkursu. Do zobaczenia za rok! Razem z uczestnikami przesyłamy gorące uściski w ten halloweenowy wieczór!

Udostępnij na  (17)Skomentuj