Teksty, których facet nie powinien mówić swojej dziewczynie

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 3
 0
 19 listopada 2015
pixabay.com
Jednym zdaniem: Chcesz, żeby Twoja panna rzadziej „strzelała focha”? Nie wypowiadaj poniższych tekstów.

Jest wiele sytuacji, kiedy facet powinien trzymać gębę na kłódkę i nie wchodzić w głębsze konwersacje ze swoją kobietą. Specjalnie dla Was, drodzy Panowie, zebraliśmy najpopularniejsze ZAKAZANE teksty. Nie mówcie ich, a będzie Wam dane.

#1. Bez okularów wyglądasz ładniej

Serio? I co tym tekstem chcesz jej powiedzieć? Żeby kupiła sobie szkła kontaktowe, bo wtedy będzie Ci się bardziej podobała? Lepiej przygotuj się na ripostę: „Tak, jak ściągnę okulary, to Ty też wyglądasz lepiej”.

pixabay.com

#2. Kochanie, przytyłaś?

I nieważne, że „chciałeś tylko zapytać, a nie stwierdzić fakt”. Wszystkie wzmianki odnośnie do jej wyglądu, tj. nawet minimalnego zwiększenia się masy ciała, potraktuje jak obelgę. Lepiej darować sobie takie teksty.

#3. Nie myślałaś może o powiększeniu biustu? Nie, nie dla mnie. Dla siebie!

A nie myślałeś może o powiększeniu penisa? Nie, nie dla mnie, dla samego siebie! Komfort psychiczny ponad wszystko, no nie, skarbie?

pixabay.com

#4. A coś ty taka nerwowa? Masz PMS?

Klasyczny tekst faceta, kiedy dziewczyna ma zły humor. Zwykle pada z jej strony odpowiedź: „Nie, nie mam, po prostu mnie wkurzasz”.

#5. Moja była robiła to lepiej od Ciebie

Gigantyczne faux pas. Porównywanie obecnej dziewczyny do byłej nigdy nie przynosi niczego dobrego. Jak ktoś nie wierzy, niech sprawdzi, ale jej „foch” może potrwać trochę dłużej niż godzinę.

#6. Moja mama robi lepszą zupę...

Maminsynkom mówimy stanowcze „nie”. Okej, może i Twoja mama robi świetne obiady, a jej kotlety to miód na podniebienie, ale... Na serio sądzisz, że tym tekstem sprawisz, że twoja panna zacznie się bardziej starać w kuchni? Yyyyy.... Nie.

unsplash.com

#7. Z moją eks nigdy tyle się nie kłóciliśmy

No i znów facet używa ciężkiej artylerii, wciągając w kłótnię temat swojej byłej. Z eks panną było Ci lepiej? To czemu ze sobą nie jesteście?

#8. Może byś się pomalowała?

Facet, który akceptuje swoją laskę tylko wtedy, kiedy ma kilogram tapety na twarzy? Słabo. Do łóżka też każesz jej się malować czy zwyczajnie pomagasz sobie, gasząc światło?

#9. Jesteś piękna, zostań moją żoną... i powiedz, że te koleżanki są z Tobą

Powyższy tekst pochodzi z piosenki, ale wykazywanie ZA DUŻEGO zainteresowania przyjaciółkami swojej dziewczyny nie jest zbyt fajne. Świetnie, że je lubisz, akceptujesz, ale nie trzeba od razu zabierać wszystkich na randki.

#10. Nie mam pojęcia, jak możesz przyjaźnić się z tak zrytymi ludźmi

Nikt nie lubi, gdy krytykuje się ich najbliższych znajomych, dlatego kobieta też ma prawo poczuć się dotknięta po takim tekście. Nie pasują Ci ludzie, z którymi się spotyka? Chodźcie na imprezy oddzielnie, albo od czasu do czasu zaciśnij zęby. Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni ;)

Udostępnij na Zobacz komentarze (3)