10 topowych wpisów z fanpage'a

#23. „Bohater”

 3 min. czytania
21 grudnia 2015

Zdania trafiające w sedno to coś, co charakteryzuje „Bohatera”. Postać, która nie wstydzi się mówić wprost o uczuciach i lękach pokochało ponad 50 tysięcy osób. Dlaczego? Prezentujemy 10 „bohaterskich” tekstów.

#22. „Zestaw Fotel-Ława-Fotel”

 3 min. czytania
20 grudnia 2015

Moda na design w styl fotel-ława-fotel w czasach PRL-u stał się równie popularny jak stylowe meblościanki, czy wiszące dywany na ścianach mieszkań. W czas wspomnień zabiera nas fanpage „Zestaw Fotel-Ława-Fotel”, których przedstawiamy najlepsze wpisy.

#21. „Ewa Kopacz looking at things”

 3 min. czytania
12 grudnia 2015

Kilka dni temu odkrywaliśmy tajemnice spojrzeń prezes Rady Ministrów Beaty Szydło. Dziś przyglądamy się jej poprzedniczce, której wzrok zbadał dogłębnie fanpage „Ewa Kopacz looking at things”.

#19. „Czytam Pudelka dla komentarzy”

 3 min. czytania
29 listopada 2015

Mimo, iż nikt z was się nie przyzna, na pewno raz na jakiś czas zdarzyło się wam odwiedzić Pudelka. Po dłuższym wgłębieniu się w stronę, można dojść do wniosku, że ciekawsze od proponowanych newsów są komentarze czytelników. Najlepsze z nich serwuje fanpage „Czytam Pudelka dla komentarzy”.

#18. „Facecje”

 3 min. czytania
26 listopada 2015

Macie ochotę na nieco inteligentnego humoru, wymagającego znajomości historii i kultury? Naprzeciw temu wychodzą autorzy „Facecji”, fanpage'a przedstawiającego rozmowy między różnymi, mniej lub bardziej znanymi, postaciami. Oto top 10 najlepszych wpisów.