Magda Sierocińska
Magda Sierocińska
żurnalista  • 

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

Jak zostać dobrym youtuberem? Złote zasady Włodka Markowicza

 4 min. czytania
18 października 2015

Jak sprawić, by subskrypcji na kanale youtubowym stale przybywało, a prezentowane treści cieszyły się dużym powodzeniem? Włodek Markowicz podaje swój przepis na sukces i wyciąga tym samym rękę ku nowym użytkownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kamerą.

Niebezpieczne sny. Czasem trudno obudzić się do życia

 4 min. czytania
16 października 2015

AAAAAAAAAAAAA...! – krzyknęła Ola i zaniosła się płaczem. Znów miała TEN sen. Po raz kolejny nie mogła się uwolnić i po raz kolejny obudziła się z krzykiem. Był zdecydowanie zbyt realistyczny. A może... ona nadal śni?

Wiesz, co jest seksi? Rozmowa w realu!

 4 min. czytania
13 października 2015

Ok., #yolo, xD i inne BARDZO nacechowanie emocjonalnie znaki czy wyrażenia. Uwielbiamy ich używać, ale czy zdajemy sobie sprawę, że realne całowanie może być dużo przyjemniejsze od dwukropka i gwiazdki?