Adrian Jabłoński
Adrian Jabłoński
żurnalista  • 

Miłośnik muzycznych festiwali, folk metalu, ale muzyki filmowej i nieco spokojnejszej. Student Łódzkiej Szkoły Filmowej i przyszły kierownik produkcji (i oby producent!). Pasjonat nowinek telewizyjnych oraz filmowych, a do tego fan polskiego kina i animacji. Prywatnie fan internetowych wpisów Magdy Gessler i imprezowy wodzirej. Redaktor tvnfakty.pl, a teraz również Today.pl. Łodzianin z energią i ciekawymi pomysłami.

Krem z wodorostów czy paella? Kulinarne smaki z Gran Canarii i Majorki

 5 min. czytania
9 października 2015

Wycieczka z przewodnikiem albo kupioną w hotelu mapą? To zdecydowanie za mało! Dopiero poznanie smaków regionu daje nam pełną wiedzę na temat miejsca, w którym się znajdujemy. Nowe kulinarne potrawy miałem ostatnio okazję spróbować na hiszpańskich wyspach: Gran Canarii oraz Majorce.

„Kasia, śpicie?” – Magda Gessler w Internecie

 3 min. czytania
8 października 2015

Magda Gessler stała się fenomenem. Ale nie tylko telewizyjnym. Prawdziwą furorę restauratorka robi w Internecie. Jej posty na Instagramie i Facebooku cytowane są na innych stronach, a ostatnio powstał nawet fanpage „Śpicie czy nie? Kasia?” odwołujący się do wpisów Gessler. W czym tkwi sukces gwiazdy „Kuchennych rewolucji”?