„Hey baby! I think I wanna marry you!” Jak się zaręczyć, żeby Ona od razu powiedziała tak?

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 0
 0
 27 listopada 2015
unsplash.com / Josh Felise
Jednym zdaniem: Nie masz pomysłu na zaręczyny? Poniżej znajdziesz garść świetnych inspiracji!

Pobliski park + bukiet kwiatów + pierścionek zaręczynowy? To już jest passe. Poniższe propozycje są dowodem na to, że mężczyźni mogą być bardzo kreatywni!

Wspólne uciekanie

Ufni, że i Wy z radością zerkniecie na chwile szczęścia Angeli i Mateusza, kiedy to ONA wypowiedziała znaczące tak!...

Posted by Let Me Out Lublin on 27 październik 2015

Jeden z lubelskich Escape Roomów, udostępnił swój pokój w celach nieco innych niż zazwyczaj. Zobaczcie jak przebiegały „uciekające zaręczyny”.

Zaręczyny w Nibylandii

Teatralna scena to świetne miejsce do zadania wybrance tego najważniejszego pytania. Przekonali się o tym aktorzy jednego z teatrów w Glasgow. Oby tylko Piotruś Pan jednak zechciał dorosnąć ;)

365 dni

Planował zaręczyny rok i każdego dnia udowadniał, że chce spędzić resztę życia właśnie z nią. UWAGA - niezły wyciskacz łez.

W kinie, w Lublinie, kochaj mnie!

No dobra, to nie Lublin, ale zaręczyny zacne. Grunt, że dziewczyna mile! zaskoczona no i... że się zgodziła ;)

Jak to policeman przeszukuje mnie?

A tutaj mamy nieco grozy i dreszczyku emocji. Jeśli wiecie, że wasza dziewczyna ma słabą psychikę to chyba lepiej darować sobie takie akcje, bo potem różnie może być z jej odpowiedzą.

Roztańczony narzeczony

A kto powiedział, że nie można się oświadczyć tańcząco? Krakowiacy wdzięcznymi ruchami pomogli jednemu Panu uzyskać odpowiedź „tak” od jego wybranki.

Udostępnij na Skomentuj