„Dzień dobry, kocham cię!” – sposoby, które pomogą Ci wyrazić miłość drugiej osobie

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 3 min. czytania
 0
 0
 29 listopada 2015
fot. pixabay.com

„Obudzili się o świcie tak mocno przytuleni do siebie, iż pierwszym uczuciem, jakiego doznali, było zdziwienie, że całą noc spali twardym i zdrowym snem, w którym nie przeszkadzała im bliskość. Chłopak poruszył się i podniósł na łokciu; patrzył przez chwilę na dziewczynę gorącymi oczyma, potem rzekł: – Powiedz coś głośno, jeśli to wszystko naprawdę.”

Jak powiedzieć „kocham cię” nie wypowiadając tych dwóch słów? Jak zasygnalizować swoje głębokie uczucie i oddanie? Sprawa jest prosta a pomysłów bez liku!

Załóż czapkę, bo się przeziębisz!

Te słowa może i brzmią trochę matczynie, ale jest coś miłego, jeśli wiemy że ktoś się o nas martwi (szczególnie w te zimniejsze dni;)

fot. pixabay.com

Zrobiłem Ci gorącą kąpiel

Ona miała mega męczący dzień w pracy i chcesz jej sprawić przyjemność? Napuść wody do wanny, dodaj trochę olejków i gotowe! Będzie wniebowzięta.

Sentymentalny prezent

Czasem warto dać prezent taki od serca. Macie swoją ulubioną piosenkę, którą słuchaliście na pierwszej randce? A może w czeluściach telefonu odnalazłeś/aś zdjęcie, które zrobiliście na spacerze? Podaruj coś, co jest ważne dla was obojga.

fot. pixabay.com

Komplement

Czasem nawet małe i z pozoru błahe komplementy sprawiają cuda. Zwłaszcza te, powiedziane przy jego znajomych. Niech wie, że jesteś z niego dumna!

Celebrowanie dat

Może się wydawać, że obchodzenie rocznic poznania się czy pierwszego pocałunku jest głupotą, ale właśnie takie gesty pokazują, jak bardzo nam na kimś zależy. Zaskoczcie się nawzajem i spędźcie razem jakąś „niestandardową” rocznicę.

fot. pixabay.com

Już się robi!

Nikt nie lubi powtarzać dwa razy tej samej prośby, szczególnie jeśli coś jest dla nas na prawdę ważne. Zmuśmy się chociaż raz na jakiś czas i spełnijmy prośbę ukochanej osoby od razu.

Czułe gesty

Czułe gesty be okazji? Tak! Niespodziewany całus w czoło czy przytulenie, kiedy ona gotuje obiad wytworzą morze endorfin.

Kochanie, ja dziś pozmywam

Każdy z nas lubi czasem być wyręczonym w pracach domowych przez inną osobę. Szczególnie w kuchni. Zamiast obsypywać wybranka słodkimi testami, warto zaproponować zmywanie naczyń za was oboje.

fot. pixabay.com

Dziś zrobimy to, co lubisz najbardziej

Fajnie raz na jakiś czas iść na kompromis i zorganizować wieczór „pod niego” czy „pod nią”. Korona nam z głowy nie spadnie a uśmiech ukochanej osoby będzie skuteczną rekompensatą nawet, jeśli nie znosisz spędzać czasu tak jak twoja druga połówka.

List miłosny

Panowie, wiecie co? Kobiety podniecają słowa. Nie jesteś wirtuozem pióra a jedyne co udaje ci się w miarę sklecić to lista zakupów? Nieważne. Ona doceni i tych parę zdań. Ważne, że będą od ciebie.

fot. pixabay.com

Podarunek D.I.Y

Prezenty zrobione własnoręcznie ciągle nie wychodzą z mody. Kolaż, składanka waszych ulubionych hitów czy wspomnienie waszej pierwszej randki napisane na ładnej papeterii. Drobne gesty, a cieszą.

Liścik wsunięty niepostrzeżenie do kieszeni płaszcza

Słodki gest i baaaaardzo miły. Takie niespodzianki poprawiają humor i możemy liczyć na smsa zwrotnego „U made my day ;*” :)

fot. pixabay.com
Udostępnij na Skomentuj