Moralizatorski YouTube – filmiki, które zmienią Twoje patrzenie na świat

żurnalista

Trzy osoby wcale (nie)boskie: Magda (NIE Magdalena), Marianna i Mangie (dla znajomych). Skończyła studiować dziennikarstwo radiowe, animuje, recytuje oraz imprezuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Namiętnie czyta nowości na rynku wydawniczym i chadza do teatru. Oprócz pracy w projekcie „Today” próbuje wydłużyć swoją dobę o parę dodatkowych godzin oraz uniezależnić się od kawy. Nie słodzi, więc nie miesza. Ma skłonności do nierzeczywistości.

 4 min. czytania
 0
 4
 17 listopada 2015
fot. pexels.com
Jednym zdaniem: Poruszające filmiki z YouTuba.

YouTube to nie tylko vlogi o jedzeniu, makijażu czy nagrania słodkich kociaków i ulicznych pranków. Coraz częściej można tam napotkać prawdziwe perełki: filmiki, które trafiają w samo serce.

Uderz ją

Dowód na to, że są na świecie chłopcy, którzy kiedyś staną się wspaniałymi mężczyznami.

Ja & Ty

Filmik o tym, że czasem dobrze jest kogoś stracić, aby uświadomić sobie, że zmiany wyjdą nam na lepsze.

Miłość według dzieci

„Prawdziwa miłość to mieszanina przyjaźni, szacunku i szczęścia” – nie trzeba wzniosłych metafor, aby trafić w samo sedno. Najmłodsi dzielą się z nami swoją wiedzą.

Twój sukces

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele znaczymy dla innych. Nasze odbicie w oczach najbliższych – bezcenne.

Historia pewnego poety...

Wzruszająca historia starszego pana, który po wielu przeciwnościach losu wreszcie zaznał szczęścia.

Tata

Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele dla nas robią nasi najbliżsi? Czy wiemy, jak wiele poświęcają dla nas każdego dnia?

4 minuty

Co może się wydarzyć, jeżeli będziemy patrzeć sobie w oczy przez 4 minuty? Zaskakujące efekty tej, z pozoru, prostej czynności.

Parę minut może zostawić w nas głęboki ślad i zmotywować do działania. Wystarczy tylko się rozejrzeć – inspiracje czekają wszędzie, także w internecie.

Udostępnij na  (4)Skomentuj