Wiktoria Nestoruk
Wiktoria Nestoruk
adept  • 

Jest pasjonatką mody i szeroko pojętej kultury. Studiuje filologię polską i kształci swój warsztat pisarski. W wolnych chwilach biega po centrach handlowych lub siedzi w pierwszym rzędzie w teatrze. Wieczna romantyczka, która wieczory kocha spędzać z lampką wina i dobrą książką. Na co dzień jest mega pozytywnie nakręconą osobą, która lubi poznawać świat, szokować i zachwycać. Zawsze nosi przy sobie rewolwer zdobiący jej żebra, maksymę dzięki której poznaje siebie, a w najbliższym czasie ma w planach nową dziarę - odbicie swoich ust na szyi. W przyszłości albo przeczytacie jej książkę albo będziecie uważać ją za nową Annę Wintour.

Zostań królową selfie!

 4 min. czytania
7 stycznia 2016

„Cheese! Smile! Sex!” – coraz rzadziej słyszymy przy robieniu zdjęć. Dlaczego? Bo dziś wykonujemy je sami. Selfie z profilu, z uchylonymi ustami czy z dziubkiem – nic trudnego, chyba każdy z nas ma jakieś w swoim telefonie. Jednak DOBRE selfie to sztuka większego kalibru. Oto kilka chwytów, dzięki których jakość Twojego profilu na insta, fejsie czy pintereście wzrośnie o co najmniej kilka lajków ;).

Modowe połamańce językowe – krótka lekcja fonetyki

 4 min. czytania
27 grudnia 2015

Moszino, Lenven, Dolczedżabana – często słyszę na ulicy. Nie musicie być poliglotami, żeby wiedzieć, jak wymawiać nazwy największych marek modowych i nazwiska projektantów – wystarczy, że przeczytacie ten artykuł. A wtedy niegroźne wam zakupy w Nowym Jorku czy Paryżu, a nawet w Chinach!

Beznadziejne prezenty znalezione pod choinką

 2 min. czytania
24 grudnia 2015

Wigilijny wieczór. Kolacja już zjedzona, kolędy słychać w tle, a Wy rozpakowujecie prezenty. Patrzysz na zadowolenie wszystkich wokół, po czym sam otwierasz swój podarek. Mina Ci zrzedła. Cóż, zdarza się.... Oto kilka świątecznych prezentów, które według moich rozmówców są najgorsze na świecie.

Tradycja kontra Today – o naszych odjechanych świątecznych zwyczajach

 5 min. czytania
18 grudnia 2015

Niedługo usiądziemy do wspólnego stołu, przedtem podzielimy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia i na pewno niektórzy z nas będą kolędować. Babcia albo mama postawi dodatkowe nakrycie dla nieznajomego, położy sianko pod biały obrus, a na stole znajdzie się przynajmniej 12 potraw. Potem rozpakujemy prezenty. Jednak Today’owcy i ich znajomi nie mogą być tylko tradycyjni. Oto kilka niezwykłych zwyczajów świątecznych wyniesionych z naszych domów.